צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  חתונת קיץ

חתונת קיץ

דמיינו קבלת פנים בשעות הדמדומים או בשעות הצהריים המוקדמות

צור קשר גן אירועים אמורס

אין כמו חתונת קיץ הרחק מהמולת העיר, בסביבה פסטורלית של ירוק. האזור המתאים ביותר לקיום חתונות קיץ מרהיבות, הוא אזור השרון כמובן. לא רחוק ממישור החוף ובכל זאת עם אחוזי לחות נמוכים בהרבה והסביבה הירוקה של השרון תצנן את האוויר כשהנופים הפרוסים מסביב יעצימו את התחושה של הבריזה הנעימה בערבי הקיץ.

 

קיץ היא עונת החתונות הישראלית

נכון, הטמפרטורות בקיץ עלולות לעלות לשחקים ולהפוך את האירוע לדביק. אולם, עצים וצמחייה עבותה, מדשאות מטופחות וסביבה כפרית יעדנו את האפקט של החום ויהפכו את חתונות הקיץ לנעימות. קיץ היא התקופה המושלמת לחוות במהלכה את הטבע ואת הקסם הטמון בו ואין דבר טבעי יותר מאשר לקיים חתונות קיץ בחיק הטבע. אך מה עושים עם הנוחות? כיצד מבטיחים לאורחים כי יהיה להם נעים בטבע? כיצד מעצימים את ההנאה שלהם מהאירוע והופכים אותו לאירוע קיץ בלתי נשכח? כל התשובות נמצאות במילה אחת, אמורס - גן אירועים ייחודי שמציע את החבילה המושלמת לחתונות קיץ.

 

למה דווקא באמורס?

דמיינו קבלת פנים בשעות הדמדומים או בשעות הצהריים המוקדמות. שעות האור היפות ביותר של היום וקרני השמש מפוזרות על המפות הלבנות, על מגשי ההגשה ועל העלים של הצמחים המטופחים שמסביב. ריח של פריחה באוויר והחתונה מתקדמת לעבר הרגע המרגש מכולם, החופה. החופה הלבנה עטופה בבדים מתנופפים ברוח וקרני השמש יוצרים צורות על הבד.

 

אם החתונה מתקיימת בערב, תהיה זו התאורה המשוכללת שתעניק לצעידה לעבר החופה את הנופח בעל הקסם המיוחד. לאחר החופה, האורחים יוזמנו לשולחנות המעוצבים עם זרי פרחים ולרחבת הריקודים המאובזרת עם מאווררים תעשייתית שיעשו בריזה נעימה לרוקדים. בחתונת ערב זה יהיה הזמן שבו השמש כבר תשקע ורק בשמים יישארו עדיין הצבעים המרהיבים שלה.

 

 

השילוב בין הריהוט הלבן לבין הסביבה הירוקה של אמורס, יוצר אווירה מרהיבה לחתונת קיץ המתקיימת בשעות הבוקר והצהריים ולא פחות מזה לחתונות ערב קלאסיות. התאורה שעל העצים ומסביב לשביל המוביל לעבר החופה, פינות ישיבה ודקים מעץ מלא, ספסלים דקורטיביים ופינות התרווחות מפנקות, יעניקו לחתונה תחושה של ביקור ביער קסום שמעוצב במיוחד על מנת להבטיח את הנוחות אופטימאלית.

פתח סגור