צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  חתונה בסתיו

חתונה בסתיו

באמורס הטבע נמצא במרכז ומשתקף בכל היבטי העיצוב והמבנה של הגן

צור קשר גן אירועים אמורס

אחרי שהטמפרטורות יורדות, בתקופת סתיו המרהיבה ביופייה שבה השקיעות נצבעות בצבעים סגלגלים והאוויר מתנקה מהאובך, אירוע חתונה בסביבה כפרית מעוצבת, יהיה מרשים במיוחד. מכיוון שאין בארץ שלכת מוגברת והעצים נשארים ירוקים כמעט כל השנה, היופי של הטבע הסתווי מודגש עוד יותר והוא יוצר אווירה קסומה שאין מתאימה יותר ממנה לחגיגה של אירוע משמח כמו החתונה.

 

אירוע בצבעי שלכת מרהיבים...

באמורס הטבע נמצא במרכז ומשתקף בכל היבטי העיצוב והמבנה של הגן. החלל כולו פתוח כלפי השמים האינסופיים ומלא באוויר מדושן בריחות של הטבע. פינות הישיבה והריהוט המוצב בהן, ממשיכים את קו העיצוב הכפרי של הגן ומדגישים את התחושה שנוצרת בכניסה למקום, כאילו הגענו ליער פיות מלא קסם. סתיו היא העונה המושלמת לקיום החתונה גם מכיוון שהימים עדיין ארוכים והשעות היפות ביותר הן שעות השקיעה, כשכבר לא חם, הכול נצבע בצבעים מרהיבים והשמים מלאים בעננים המבליטים עוד יותר את צבעי השקיעה. הנופים הטבעיים הנשקפים מכל פינה באמורס, יוסיפו לאירוע חן בלתי נדלה ועיצוב הגן הנעשה על ידי אדריכלי הנוף המובילים, יבטיח לכם סביבה מרהיבה לקיום חתונת סתיו.

 

אווירת סתיו באמורס

כדי להבטיח לכם את אירוע הסתיו המושלם, באמורס יעמידו לרשותכם גם את האזור המקורה, שבו האורחים יוכלו ליהנות מארוחה המותאמת במיוחד לעונה זו של השנה. מכיוון שהמבנה המקורה יוצר רצף מושלם עם הנוף הטבעי בזכות קירות הזכוכית, זה מבטיח כי גם אם יהיה טפטוף קליל ביום החתונה, עדיין ניתן יהיה ליהנות מאווירה של גן גם אם רוב האירוע יעבור בחלקו המקורה.

 

 

התאמת התפריט לעונת הסתיו נעשית באמורס במיומנות רבה. שילובים של מנות עשירות בטעמים טבעיים, מוצרי גלם איכותיים האופייניים לעונת הסתיו ושילוב מנות בעלי ניחוח החורף המתקרב, ישדרגו את ההיבט הקולינארי של חתונת סתיו. מבחר סלטים חמים עם בשרים שיוגשו בליווי רטבים עשירים, שימוש בעשבי טיבול מיוחדים ויצירת מרקמים מפתיעים למאכלים קלאסיים אהובים, יוסיפו לאירוע את הנופח הקסום של אחת העונות היפות בשנה, הסתיו. הציפורים הנודדות בשמים, השלכת הקלה והאוויר המיוחד שמבשר על בואו של החורף, יהיו אחראיים על יצירת האווירה הקסומה בחתונה.

פתח סגור