צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  חתונה באביב

חתונה באביב

אין כמו חתונה באביב

צור קשר גן אירועים אמורס

לפני החום המעיק של הקיץ כשהאוויר עדיין קריר ונעים, השמש אינה קופחת והגשמים כבר נותרו מאחור, לפני שתחום האירועים נכנס לסחרור והנופים הירוקים הופכים לעייפים מהחום. באביב הכול מתמלא בריח פריחה, העלים הירוקים החדשים צובעים את הטבע ברעננות נעימה והסביבה מדיפה תחושה של התעוררות, של התחלה חדשה. אין תקופה מתאימה יותר מזו לקיום החתונה, במיוחד אם החתונה תתקיים בגן אמורס.

 

להתחתן עם תחילת הלבלוב והפריחה

הטבע המרהיב ביופיו שמקיף את הגן, השבילים המוקפים בדשא ירקרק רענן והאגם עם המים הצלולים יהיו לתפאורה מרהיבה לחתונה אביבית קסומה. הריהוט שמאובזר בכריות לבנות המבליטות את הטוהר ואת התקופה של ההתחדשות והחלק המקורה של הגן שבו האורחים שלכם יוכלו ליהנות מארוחה טעימה, יהפכו את האירוע למרגש ובלתי נשכח. אמורס מאובזר גם בתאורת גן מיוחדת במינה שמוסיפה לאווירה קסם והאוויר הנפלא שיש במקום בזכות המיקום המושלם באזור השרון, יהפכו את הרגעים המרגשים של החתונה לשיכרון חושים.

 

אירועי יום ואירועי שישי בעונת האביב

אביב היא התקופה המומלצת ביותר במהלך השנה לקיום אירועי צהריים או חתונה בשישי או אירועי אחר הצהריים בכל שאר ימות השבוע. בשעות היום עדיין לא חם והשמש נעימה ומלטפת, השמים מלאים בעננים קטנים והסביבה הכפרית המטופחת משדרת שמחה ועליזות האופייניים לעונת האביב. אירועי קונספט מיוחדים כמו חתונות שוק מתאימים במיוחד לעונה זו של השנה גם בגלל מזג האוויר וגם בגלל האור הנפלא שיש בעונה הזו של השנה, שיוסיף לאווירה עליזות ושמחה.

 

 

כדי להבטיח את הנוחות האופטימאלית, ניתן לנצל גם את המבנה המקורה של אמורס שבו החגיגה תמשיך לתוך שעות הערב. את התפאורה המתאימה לקונספט ואת העיצוב הכפרי הייחודי יבנו עבורכם באמורס תוך הדגשת משאבי הטבע הנהדרים שמסביב לגן ותוך בחירת הפרטים הקטנים ביותר ליצירת האווירה המתאימה. קו העיצוב האביבי המתאים כל כך ליער הטבעי שצומח מסביב לגן והצבעים הפסטורליים שישלטו בעיצוב הגן, יהפכו את חתונת הקונספט באביב לחגיגה בלתי נשכחת ומרגשת במיוחד. נצלו את תקופת האביב לחגיגת הכניסה בברית הנישואין באירוע יום מושקע שישאיר לכם זיכרונות מרגשים.

פתח סגור