צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  גן אירועים לחתונה בשרון

גן אירועים לחתונה בשרון

אין כמו גן אירועים בשרון לקיום החתונה

צור קשר גן אירועים אמורס

לא משנה אם זה בקיץ או בחורף, אם זה אירוע צהריים או אירוע ערב שיתחיל בשקיעה, גן אירועים הממוקם באחד האזורים היפים במדינה, יבטיח לכם חתונה מרגשת. לבוא בברית הנישואין בסביבה ירוקה מטופחת, שבה הדגש על החיבור אל הטבע בא לידי ביטוי בפרטים הכי קטנים, זו חוויה מעצימה.

 

גן אירועים שהוא כמו באגדות...

כשקסם היער עם העצים התמירים משתלב בצבעי השקיעה הכתומים ולאחר מכן צצים האורות שבאופק, החגיגה הפרטית משתלבת עם ניחוחות הטבע וזוכה לשדרוג מדהים. גם למיקום של החופה יש לא מעט משמעות. דמיינו כי החופה הלבנה שמדיפה טוהר אמיתי ממוקמת בין המדשאות הירוקות והמטופחות או לצד אגם. דמייני כי התאורה מדגישה את הצבעים הירוקים שמסביב והחופה כולה זוהרת ומרהיבה במיוחד לכבודכם. כל מה שדמיינתם עתה, מחכה לכם באמורס.

 

הצד הקולינרי של האירוע - ניחוחות וטעמים נפלאים

מה הדבר שעליו ידברו כולם ביום שאחרי החתונה? האוכל. האוכל הוא הגורם החשוב ביותר להעצמת ההנאה שלנו במהלך הבילוי ובמיוחד בעת ביקור באירועים כמו חתונה. כאשר האוכל שמוגש באירוע תואם לאווירה הכפרית שמאפיינת את הגן והוא מוגש בצורה אסתטית תוך התאמת צורת ההגשה לסביבה, מושג רושם מרהיב.

 

זה מתחיל מפינות ההגשה המעוצבנות שמדגישות את הנופח הטבעי של הגן ואת האווירה הפסטורלית שבו. לאחר מכן מגיע הדגש על מבחר הטעמים ועל השילובים הנכונים ביניהם, תוך שימת דגש על הטעם הישראלי. איכות מוצרי הגלם שבהם משתמשים במטבח של הגן יחד עם הוירטואוזיות של השף שלוקח את ההשראה מהסביבה שבה הוא יוצר, ישלימו את היצירה הקולינארית שתוגש למוזמני האירוע ויהפכו את האוכל לאומנות.

 

 

באמורס, גן אירועים בפרדס חנה, רוקחים עבורכם חוויה קולינרית מוקפדת ומציעים מנות אהובות לצד מנות מקוריות שיפתיעו את האורחים שלכם. הדגש במטבח של אמורס הוא על יצירת ההרמוניה בין האוכל והאווירה ובעלי האירוע מרווחים איכויות קולינאריות מפתיעות שיצליחו להרשים גם את מביני העניין. את קבלת הפנים ניתן לערוך בפינה המעוצב בצורת מרפסת מעודנת מהתקופה הויקטוריאנית ומהקינוחים האיכותיים האורחים יוכלו ליהנות בזולות שפזורות ברחבי הגן ומאובזרות בפינות ישיבה מרווחות התואמות לפסטורליות של המקום, שכולו מדיף את הניחוח של הטבע.

פתח סגור