צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  אירועים בטבע בשרון

אירועים בטבע בשרון

כשמקום ברמת בוטיק פוגש בטבע מרהיב של אזור השרון

צור קשר גן אירועים אמורס

כשהדק עשוי מעץ טבעי והריהוט מעוצב בסגנון ויקטוריאני, נוצר קסם ייחודי. אירועים בטבע המתקיימים באזור השרון ניחנים בקסם המיוחד הזה והאווירה בהם יוצרת חוויות אירוע בלתי נשכחות. על מנת לשדרג את האווירה עוד יותר, נבחר ריהוט גן איכותי שממשיך את הקו ההרמוני עם הטבע שמסביב, הדשא חייב להיות איכותי והתאורה תדגיש את הירוק של העצים ואת הצבעים הסגולים של השקיעה. במיקום כזה הרגעים החשובים של חייכם כמו במעמד החופה, יהיו מלהיבים ואווירת הכפר תעטוף אתכם ואת המוזמנים שלכם בנינוחות ושמחה טהורה כמו שיכול לגרום לנו רק הטבע.

 

גן אירועים עטוף בקסם של הטבע

יש בשרון את כל הדרוש ליצירת הקסם הזה, אך מה שמציעים בגן אירועים אמורס בשדות עמק חפר, אף אחד לא יצליח לשחזר. הדגש באמורס הוא על האותנטיות, לכן כל הכלים הדקורטיביים שעמדו לרשות מעצבי המקום, הפכו את הסביבה לכפרית אמיתית, באמת כמו בטבע. ההתערבות המינימאלית בסביבה הטבעית שבה ממוקם הגן, יצרה פינה קסומה לאירועים מהממים שבהם כולם יחוו את הטבע בשיא הדרו.

 

פינות זולה, חופה מפוארת ובלי לוותר על רחבת הריקודים המשוכללת

בזמן שהקסם של הטבע ישרת את השאיפה ליצור את האווירה הייחודית באמת, האבזור המוקפד של הגן יהיה אחראי על הנוחות ועל ההיבט האסתטי. אמורס מאובזר בזולות ישיבה מרווחות עם כריות רכות ובריהוט ויקטוריאני לצד פינות התרווחות בעיצוב המדגיש את הטבעיות. השילוב הזה מאפשר פרטיות מצד אחד וחגיגה משותפת מצד שני. חופה שחשיבותה רבה לא רק ביהדות, אלא גם בחיי האדם אשר נכנס תחתיה בברית החשובה ביותר שיכרות במהלך חייו, צריכה לשדר ולשקף את מה שהזוג מאמין בו. זו יכולה להיות חופה גרנדיוזית או טבעית, מוארת בתאורה צבעונית או מבליטה את הטוהר של הרגע, מבחר העיצובים שאפשרי באירועי טבע, הוא אין סופי.

 

 

לצד האווירה הטבעית המשכרת של אזור השרון המושגת בזכות הצמחייה העבותה, באמורס מעמידים גם רחבת ריקודים מאובזרת בשכלולים טכנולוגיים, על מנת להבטיח את העצמת השמחה של החתן והכלה. השילוב הייחודי בין איכויות מודרניות וסביבה ירוקה של אזור השרון בו ממוקם אמורס, יבטיחו לזוגות הצעירים שבאים בברית הנישואים, חתונה מלאה ברגעים בלתי נשכחים.

פתח סגור