צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  אולם אירועים בשרון

אולם אירועים בשרון

מה שמייחד אולם אירועים בשרון, היא כמובן הסביבה שבה הוא ממוקם

צור קשר גן אירועים אמורס

הקרבה לאזור המרכז ולאזור הצפון מבטיחה לאורחי האירוע הגעה נינוחה ולכם בתור בעלי האירוע זה יבטיח כי כולם יגיעו בזמן ובלי ללכת לאיבוד בדרך.

 

כשאומנות האירוח פוגשת את הטבע...

הסביבה הירוקה הייחודית של אזור השרון הופכת את גן האירועים בשרון הגן בשפיים הממוקם בה למקום מושלם שבו ניתן ליהנות מכל העולמות או במונחים הלקוחים מתחום האירועים, גם מהחלק החיצוני שמתפקד כגן וגם מהחלק המקורה והממוזג. באולם שדאגו בו לעצב את החלק החיצוני בצורת חצר מטופחת ומלאה בעצים תמירים, ניתן לערוך את קבלת הפנים או את החופה כשהטבע יעטוף אותה ויצור קסם מיוחד לרגע המרגש של החתונה. אם מדובר על אירוע משפחתי אחר, החלק החיצוני יכול לשמש את האורחים הצעירים למשחקים ואת המבוגרים כדי לנשום אוויר צח ולהתרחק מהמולת החוגגים.

 

מלבד הסביבה הטבעית המשגעת שמאפיינת את אזור השרון ואת אולמות האירועים הממוקמים בו, לחלק המקורה של האולם יש משמעות חשובה עבור מי שמעוניין לחגוג בתקופת החורף או במהלך עונות המעבר המתאפיינות במזג אוויר הפכפך. את החבילה המושלמת שמורכבת מאולם מקורה ומגן מטופח בעל קסם ייחודי של יער טבעי, מציעים לחוגגים באולם אמורס.

 

אולם בטבע בשרון המתאים במיוחד לאירועי חורף

השילוב בין גן ואולם הופך את אמורס לאולם בטבע. המיקום המושלם שלו באזור השרון, גן אירועים ליד נתניה, מבטיח נוחות וסביבה נדירה ביופייה לקיום האירוע. בחלק המקורה של אמורס ניתן לערוך אירועי חורף בלתי תלויים במזג האוויר והסביבה הירוקה תעצים את ההתרגשות כאשר תתבוננו דרך קירות הזכוכית של הגן במזג האווירה החורפי שבחוץ. החגיגה באווירה המושקעת תחמם את החוגגים הרוקדים בפנים ומי שירצה לנשום את האוויר החורפי הקריר יוכל לצאת אל מחוץ לאולם ולמצוא את עצמו בתוך יער קסום.

 

אם זה אירוע קיץ שבו הדגש החשוב הוא על המיזוג כחלק בלתי נפרד מהחוויה ומהנוחות, ניתן לשלב את האולם הממוזג עם החלק החיצוני הפרוס לרווחה שפוגש בנופים עוצרי הנשימה המוארים באלפי אורות באופק. כך תנצחו את הלחות הדביקה ותאפשרו לאורחי האירוע את ההנאה האופטימאלית שתשלב סביבה של יער טבעי ונוחות של מבנה זכוכית ממוזג.

פתח סגור