צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  אולם אירועים בצפון השרון

אולם אירועים בצפון השרון

כאשר מחפשים אולם אירועים בצפון השרון, כדאי לעשות סקר הנרחב בגלל האפשרויות הרבות שישנן. אמורס הוא אולם אירועים בצפון השרון השובה מיד את ליבם של בני הזוג המגיעים אליו

אזור השרון הוא אזור נפלא לקיום חתונות. מצד אחד- המיקום המרכזי, קרוב לכל חלקי הארץ, מצד שני - המרחבים, השדות, הנוף היפה והירוק עם הנחלים הזורמים אל הים. נתונים הביאו לכך כי זהו אחד האזורים בהם ישנה כמות גדולה של אולמות אירועים המתאימים למגוון אירועים: חתונות, בריתות, בר מצוות לצד אירועי חברה ואירועים עסקיים שונים.

 

כיצד לבחור את המקום המתאים בצפון השרון?


כאשר באים לבחור אולם אירועים בו יתקיים האירוע שלכם, חשוב לא רק לבחון את מראה המקום. לא פחות מכך חשוב לבחון את השירות והיחס שנותנים האנשים אשר אחראים להפיק עבורכם את האירוע שעליו אתם חולמים. חתונות ואירועים בכלל יכולים להיות שונים מאוד זה מזה. העיצוב האולם, הגן, סגנון האוכל המוגש והצורה בה מוגשות המנות- כל אלה ישפיעו מאוד על התחושה, על מידת הנוחות שמרגיש הזוג ועל התחושה כי זהו הערב שלו, הערב המוקדש לו באופן מלא.

 

אמורס הוא גן אירועים בצפון השרון בו יעמוד לרשותכם צוות מקצועי הכולל מנהל אירועים הקשוב לכל בקשה או שאלה, מעצב שידאג לכך שהאולם יראה בדיוק כפי שדמיינתם אותו ושפים מקצועיים האחראים לצד הקולינרי של האירוע. שמו השני של אמורס הוא שירות. צוות המקום רואה את האירוע כמגדל רב קומות אשר מתבסס על שירות ונתינה. ללא שירות ונתינה, כל המגדל המורכב הזה מתמוטט. הלקוחות הרבים שהפקידו את האירוע שלהם בידי הצוות המסור של אמורס יוכלו להעיד כי אצלם המגדל נשאר עומד איתן עד שאחרון האורחים יצא מהאולם (למעשה עד שהם עצמם יצאו מן האולם...)


שילוב של יופי, ירק, טיפוח ואוכל טוב


כאשר מגיעים לאולם בו מתקיים אירוע חשוב למצוא מקום יפה, מקום שהשהות בו היא נעימה. אולם אירועים המוצא את האיזון בין יופי, טיפוח המקום, פאר במידה המתאימה, שירות נוח ונעים וגם אוכל טעים הוא אולם שעושה את עבודתו. באמורס ישנם כל האלמנטים ההופכים את המקום למושלם ממש. אזור ירוק של צפון השרון, גן מלא פרחים, דשא ועצים, מים זורמים, פינות ישיבה נעימות להעברת רגעים שקטים במהלך האירוע, רחבת ריקודים גדולה דיה בכדי להכיל כמות אורחים גדולה, אוכל משובח ומעבר לכל טרי שהוכן באופן אסתטי ונקי. כל אלה יובילו את בעלי האירוע לערב משמח, מהנה ומרגש.

 

פתח סגור