צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  אולם אירועים בנתניה

אולם אירועים בנתניה

אמורס הוא אולם אירועים באזור נתניה שבו תמצאו את כל הטוב הזה בתוספת של צוות מקצועי ומסור אשר יעמוד לרשותכם ויארגן את האירוע ממש כפי שדמיינתם אותו

לקראת החתונה או אירוע אחר עסוקים בעלי השמחה בחיפוש אחר אולם אירועים. אולם אירועים הוא בעל חשיבות עצומה להצלחתו של האירוע, לאווירה שתיווצר בו ולאנרגיות יזרמו בו. חיפוש גן אירועים באזור נתניה יעלה בפניכם רשימה לא קטנה של מקומות. עם זאת, לא כל מקום טומן בחובו סביבה ירוקה ויפה, אולם מקסים ומעוצב, גן יפהפה הנותן תחושה של אירוע בטבע, רחבת ריקודים גדולה ובקיצור- כל מה שצריך על מנת שאירוע יצליח.

 

אולם אירועים בנתניה המתאים לכל אירוע


אירועים נבדלים זה מזה בכמות האורחים המוזמנים, בקונספט ובאווירה המעוניינים ליצור וגם במטרת האירוע - האם זהו אירוע עסקי או פרטי? ואם פרטי - האם חתונה? ברית? בר מצווה? אולם אירועים אמורס ערוך ומוכן לכל סוג של אירוע ולכמות משתנה של אורחים. האולם גדול דיו על מנת להכיל כמות אורחים גדולה. גם הגן אירועים בנתניה מלא בפינות ישיבה נעימות, פינות זולה עם ספות נמוכות וכריות נוי מזמינות. פיזור פינות הישיבה ברחבי הגן מאפשר להכיל כמות אורחים גדולה ללא תחושה של צפיפות. גם רחבת הריקודים היא גדולה כך שהאורחים יוכלו לרקוד בנוחיות.

 

להפיק את האירוע המיוחד לכם


אמנם אולמות אירועים מכילים אירועים בתדירות גבוהה - יום אחר יום נחגג בהם אירוע אחר. עם זאת, חשוב כי בעלי המקום יתייחסו אל כל אירוע כאילו הוא היחיד. זאת בדיוק התייחסותם של מנהלי אמורס ושל כל צוות העובדים. כאשר אתם מחפשים אולם אירועים בנתניה וסביבתה, מעבר להתבוננות באולם ובגן, חשוב שתשימו לב מיהם האנשים המקבלים את פניכם, עד כמה הם קשובים לכם ולרצונותיכם, עד כמה יש ביכולתם ללכת עם החלומות שלכם ולהפיק בדיוק את האירוע שאתם רואים בדמיונכם. באמורס ישנו אולם אירועים יפהפה עם דלתות שקופות המהוות חיבור אל הגן ומחברות אותם לכדי יחידה אחת.

 

הגן מלא בצמחיה ופונה אל נופיו היפים של השרון. האגם הקטן המלא בקרקעיתו בחלוקי נחל משרה שלווה ובאירוע הנערך בשעות הערב הגן הופך ליער קסום באמצעות תאורה ייחודית השופכת אור על העצים. באמורס יקשיבו לכל בקשה, החל מצבע המפית, דרך אופן הגשת האוכל לשולחן ועד הצבעים, התפאורה והאווירה של האירוע. רבים ממליצים על אמורס בשל אדיבות הצוות אשר מהווה חלק חשוב מהזיכרון הנעים של האירוע.

פתח סגור