צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  גן אירועים בעמק חפר

גן אירועים בעמק חפר

הפעם, נבקש לספר על גן אירועים ששוכן באזור עמק חפר, גן אירועים מבוקש ומומלץ שנקרא – אמורס ובו נערכו כבר אין ספור חתונות מרגשות ואירועים נוספים

האלף בית של כל אירוע מוצלח הינו להתחיל במציאת מקום מתאים - גן אירועים מיוחד ומזמין. אזור עמק חפר היפהפה יכול להוות תפאורה נאה במיוחד לכל אירוע, בין אם מדובר בחתונה מרגשת ובין אם מדובר באירוע עסקי, בין אם מדובר בבר מצווה ייחודי ובין אם מדובר בכל סוג אחר של אירוע חשוב.

 

חוויה של אירוח

כפי שמאמינים באמורס, אולם אירועים בעמק חפר מקצועי חייב להיות מטופח תמיד, מאובזר ומזמין. גן אירועים צריך להכיל אזור מיוחד לקבלת פנים, רחבת ריקודים מטופחת, שולחנות שערוכים ומוכנים לרווחת האורחים. יחד עם זאת, יש רובד נוסף ולא פחות חשוב שעומד מאחורי הסוד של אירוע מוצלח. הרובד הזה הוא הרצון להעניק בכל אירוע מחדש חוויה שלימה, חוויה של אירוח.


חשוב לזכור שכאשר מנהל האירועים ואנשי הצוות, כאשר השף ועובדי המטבח מוכוונים להעניק חוויה של אירוח הדבר מקרין על כל האירוע, מתחילתו ועד סופו. כאשר משלבים תפאורה נאה, ירוקה ושמחה עם חוויה נפלאה שמתחילה כבר בהכנות לאירוע ובתכנונו וממשיך לאורך כל הערב כולו מקבלים שלמות נפלאה ואירוע מרגש וייחודי.

 

שלל מרכיבים לאירוע מושלם

כפי שארון בגדים מוצלח מורכב מהרבה מאוד פריטי לבוש בודדים ומשלימים, כך בדיוק צריך לפעול גן אירועים שרוצה לעמוד בהבטחות ובציפיות. אמורס, כגן אירועים מוביל ובעל מוניטין באזור עמק חפר מציע שילוב מושלם של מרכיבים, שלוקח כל אירוע לגבהים חדשים. השילוב הנכון כולל:


• עובדים מקצועיים ומנהל אירועים מנוסה.
• הקשבה לכל לקוח, וסיוע בתכנון האירוע (לרבות אפשרות לאירועי קונספט מרגשים).
• גן אירועים ירוק ופורח, עם פינות ישיבה וכל מה שצריך כדי להרגיש קרוב לטבע.
• תאורה מרהיבה, שמדגישה את היופי הטבעי, את הפרחים, את השמחה.
• אזור מופלא המיועד לחופה, עם שביל נאה ומקום נוח לאורחים, לבני המשפחה והחברים הנרגשים.
• מטבח עילי, בניצוחו של שף מקצועי, שעובד רק עם מרכיבים טריים ומובחרים ומגיש את המנות השונות בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

פתח סגור