צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  טיפים לבחירת מעטפה מעוצבת לחתונה שלך
אהבתם?
שתפו!

טיפים לבחירת מעטפה מעוצבת לחתונה שלך

נמאס לכם שכל חתונה נראית אותו הדבר? רוצים שהחתונה שלכם תהיה שונה? השקיעו כבר מהחלק של ההזמנות לחתונה

12/09/2017

ההזמנות שנשלחות לאורחים לקראת אירוע של חתונה הן הזמנות מיוחדות במינן שהכלה והחתן משקיעים רבות בבחירה או עיצוב שלהן. בדרך כלל הם ירצו שבהזמנה יבואו לידי ביטוי כמה וכמה נתונים או פרמטרים חשובים מעבר לפרטים הלוגיסטיים הקשורים באירוע - מקום, מועד ושעת ההגעה. הם ירצו שההזמנה תשקף את האהבה שלהם זה כלפי זו ובעצם הדפסת אלמנט שקשור בכך על גבי ההזמנה הם בעצם ישתפו את האורחים שלהם באהבה החזקה ששוררת ביניהם ויחזקו באמצעותה את הקשר בינם לבין האורחים שהם מצפים לראות מגיעים לשמוח איתם ביום החשוב שלהם.

 

הדפסת מעטפות


כיום ישנם סוגים רבים של הזמנות מעוצבות לחתונה ואפשר להחליט האם לבחור דגם או סוג מסוים מתוך קטלוג המכיל אפשרויות רבות או אפילו לעצב את ההזמנה באופן אישי בדיוק כפי שהכלה והחתן רוצים שההזמנה תיראה. אפשר לבחור את הגודל והצורה ההנדסית, את התוכן והמלל, את המראה החזותי הגרפי ואפילו להזמין הדפסת מעטפות מרופדות ומעוצבות לחתונה שתהיינה האלמנט המשלים להזמנה המיוחדת. כאשר הזמנה שכזאת מונחת בתיבת הדואר, אי אפשר שלא להתרגש עם הגעתה ולצפות בכיליון עיניים להגעת מועד החתונה.

 

איך לבחור את המעטפה המתאימה עבור הזמנה לחתונה?


כאמור, המעטפה וההזמנה הולכות ביחד יד ביד וכאשר הן אכן משלימות זו את זו יתקבל שילוב יפה מאד ואפילו מרשים ומרהיב שהאורחים לא יוכלו להישאר אדישים כלפיו. יתרה מכך - מוזמנים רבים לחתונות רואים בהזמנה ובמעטפה מזכרת אישית שקיבלו וישמרו אותן ברשותם למשך הרבה מאד זמן, גם לאחר שהחתונה תסתיים. גם עניין זה יש בו כדי לשכנע את הכלה והחתן שלא כדאי להקל ראש בנושא של עיצוב הזמנה. יתרה מכך - היום חלק מהתהליך כולו הוא עיצוב מעטפה באופן נפרד מהעיצוב של ההזמנה עצמה.

 

מעטפה מהווה את כרטיס הכניסה

 

ישנם לא מעט מקרים שבהם ההזמנה או המעטפה מהווה את כרטיס הכניסה אל האולם או גן אירועים שבהם מתקיימת החתונה. כך מונעים עובדי המקום מאנשים זרים מלהיכנס לאירוע מבלי שהם מורשים לכך. בנוסף, זהו מעגל אבטחה נוסף לווידוא שמי שנכנס הוא מי שהכלה והחתן הזמינו ואמור להיות נוכח באירוע החשוב. מכאן ניתן להבין שההזמנה והמעטפה חשובות ויש להן משמעות גדולה, מה שאמור לגרום לזוג המתכנן את החתונה לחשוב היטב לפני שנבחרת ההזמנה המתאימה, וכך גם המעטפה.

 

 

לסיכום, 


כיום ישנה דעה רווחת בקרב זוגות רבים בנושא ההזמנה והמעטפה. כעת משברור יותר שיש להן תפקיד חשוב כדאי יהיה להקדיש את הזמן והמחשבה לעיצוב נכון שלהן ובחירה של אלה שתהיינה המתאימות ביותר לזוג ולאירוע. כשם שכל זוג שונה באישיות או ברצונות והשאיפות שלו מאירוע החתונה שלו - כך גם ההזמנה והמעטפה אמורות להעביר מסר שונה עבור כל אחד וכאן נכנס הנושא של העיצוב האישי והבחירה המותאמת לצרכים והדרישות של כל זוג.

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור