צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  בואו להכיר את האטרקציה המושלמת לחתונה שלכם!
אהבתם?
שתפו!

בואו להכיר את האטרקציה המושלמת לחתונה שלכם!

רוצים להפתיע את האורחים שלכם? כדאי לכם לקרוא על האטרקציה הבאה...

04/09/2017

אירוע חתונה לא חייב להיות שגרתי, משמים, שבלוני וצפוי. עם קצת מחשבה והשקעת תשומת לב אפשר לחשוב על רעיון שישדרג את האירוע, יפתיע את האורחים ויהפוך את החתונה לייחודית ומקורית, כזאת שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליה ובבוא העת ינסו לשחזר אותה או אפילו לחקות אותה. איך עושים את זה? מחפשים רעיון שיהווה גם הפתעה לאורחים, גם יהיה מקורי וייחודי, גם ישתף את האורחים בהכנתו וגם יהפוך בסופו של דבר למזכרת שהאורחים ייקחו עמם הביתה.

 

הדפסת מודלים בתלת מימד


מה שהיה עד עכשיו מוצר מקצועי עבור מעצבי תכשיטים או אדריכלים עובר שינוי מהותי והופך להיות האטרקציה החמה והמבוקשת ביותר כיום בעולם החתונות והאירועים - הדפסת מודלים במדפסת תלת מימד. מה זה אומר? זה אומר שבאולם או בגן האירועים תהיה ממוקמת עמדת הדפסה של מדפסת תלת מימד מתוחכמת ומתקדמת שתוכל להדפיס מודלים - פסלים קטנים עבור האורחים ובכך להפתיע אותם ולרגש אותם.

 

איך בכלל מתבצעת הדפסה תלת מימדית?


הדפסה תלת מימדית - בדיוק כפי שהיא נשמעת - היא טכנולוגיה של יצירת מודלים תלת מימדיים העשויים מחומר פולימרי. המדפסת מניחה בעדינות שכבה על גבי שכבה עד ליצירת המודל בדיוק הדרוש ובצורה המבוקשת. בעצם אין מדובר בהדפסה אך מכיוון שהפעולה יוצרת תוצר, נהוג להתייחס לטכנולוגיה כאל הדפסה בשלושה מימדים. כיום ישנן אמנם מדפסות תלת מימדיות מסוגים שונים המיועדות לשימושים שונים אך אין ספק שהסוג המתאים לחתונה ואירועים הוא זה שיהפוך להיות הדבר החם הבא!

 

כאשר המדפסת מחוברת למחשב, כמו כל מדפסת אחרת, ניתן לעצב באמצעות תוכנות את המודלים שיודפסו. על מנת שלא להעמיס על אורחי החתונה ולא לגזול את תשומת ליבם מהאירוע עצמו - יוחלט על כמה אפשרויות בלבד שאפשר להדפיס או כאלה שיהיו מבוססים על אותו אורח שמעוניין במזכרת. תתבצע סריקה של מבנה גופו דרך המחשב ותועבר פקודת הדפסה למדפסת עצמה. שכבות הפולימר תונחנה האחת על גבי השנייה במלאכת מחשבת ותוך דקות ספורות המודל יהיה מוכן.

 

מדפסת תלת מימד - ככה מפתיעים את האורחים!


אי אפשר לדמיין את הבעת ההפתעה על פניהם של האורחים שחושבים שהם מגיעים לחתונה רגילה וממתינה להם אטרקציה כל כך מעניינת שטרם נתקלו בה כמו הדפסת מודלים תלת מימדיים. מכיוון שהם ממילא מצפים לקבל מזכרת שייקחו הביתה - תהיה זו מזכרת שמכינים על המקום והם אפילו יכולים לבחור איך היא תיראה! אין ספק שמדובר באטרקציה ייחודית שאנשים עדיין לא מכירים ויש בה כדי לשדרג לאין שיעור את החתונה כולה ואת מה שיגידו האורחים עליה.


בחשיפתם לטכנולוגיה זו שאינה מוכרת לאנשים שאין להם קשר למקצועות העיצוב או האדריכלות - האורחים יבינו את הפוטנציאל שיש בטכנולוגיה זו וישמחו להכיר אותה ולעשות בה שימוש. כיום ניתן לעשות בה שימושים רבים וישנן אפילו מדפסות תלת מימד המתאימות לשימוש ביתי עבור ילדים והדפסת פריטים קטנים שיהיו בשימוש כמשחקים או צעצועים.


אורחים שמגיעים לחתונה יהיו מלאי ציפייה לקראת האירוע שבו הם עומדים לקחת חלק. הם לא יוכלו אפילו לשער מה מצפה להם וההפתעה תהיה גדולה. גם ההשקעה והמחשבה עליהם ועל אטרקציה ייחודית שהם עדיין לא ראו - תילקחנה בחשבון והם ישמחו שלא לקחו את הגעתם לאירוע כמובנת מאליה. חשוב לקבל את כל הפרטים הדרושים מאיש מקצוע המבין בתחום ויידע להסביר בדיוק מה המשמעות של הבאת המדפסת לאולם האירועים ומתן האפשרות לאורחים לעשות בה שימוש.

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור