צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  מתנות ממותגות לאורחים בחתונה
אהבתם?
שתפו!

מתנות ממותגות לאורחים בחתונה

אל תתנו לאורחים שלכם ללכת בידיים ריקות והביאו להם מתנות סמליות בסוף האירוע

29/05/2017

מתנות מהוות חלק בלתי נפרד מהרבה מאד אירועים. בדרך כלל אנחנו מתבוננים במתנות שהאורחים עצמם אמורים להביא לאירוע, שמשתנות בהתאם לסוגו ולדרגת הקירבה של האורחים לחוגגים. אבל מה באשר למארגנים? האם גם הם צריכים לחשוב בחיוב על מתנות?


בשנים האחרונות, לא מעט ישראלים סבורים שהתשובה לשאלות האלו היא בהחלט חיובית. אנו עדים למגמה שבה מתנות ממותגות לאורחים בחתונה, ובאירועים בכלל, הופכות לתוספת מבורכת לאירוע. הנה כל מה שצריך לדעת על התוספת הקטנה שיכולה להשפיע בגדול על התחושה שמקבלים האורחים.

 

כל הסיבות להעניק מתנות ממותגות


מתנה ממותגת, בהקשר של חתונה, היא מתנה שבני הזוג מחליטים להעניק לכל אחד מהאורחים שהגיע על מנת להשתתף בערב המאושר שלהם. המתנה תחולק להם במהלך האירוע או בסיומו (יש מקרים שבהם ממקמים אותה בסמוך ליציאה מהאולם או מגן האירועים), ותכלול בדרך כלל הקדשה קצרה מצידם של בני הזוג. כך, לדוגמא, על המתנה ניתן לכתוב משפטים נוסח "תודה ששמחתם איתנו", עם ציון של שמות בני הזוג וכמובן, גם התאריך של האירוע.
לסיים את האירוע עם חיוך
כבר מההגדרה הזו של המתנות הממותגות לחתונה ניתן להסיק מדוע הן נוטות להיות רעיון מצוין. המתנות יביאו לכך שהתחושה האישית של כל אחד מהאורחים תהיה חיובית, והוא יסיים את האירוע עם חיוך: כי זה תמיד כיף לקבל מתנות שמראות שחושבים עלינו. המתנות יביאו לכך שהאורח יזכור לטובה את האירוע, שיהפוך בעיניו בן רגע למוצלח עוד יותר. בכוחן של המתנות לגרום לתחושה שההגעה לאירוע הייתה שווה עוד יותר.

 

מתנה סמלית בהחלט מספיקה


מה שחשוב לא פחות להדגיש הוא שמתנות ממותגות הן יופי של מזכרת שאפשר להעניק לאורחים מהערב החשוב הזה. בחלק מהמקרים בוחרים מתנות שיכולות להיות שימושיות עבור המקבלים, מתנות שיוכלו להתמקם בביתם ולהזכיר להם למעשה את האירוע שהם נכחו בו כל העת. בהרבה מקרים מדובר במתנות סמליות, שמתקשרות לסוג האירוע ולתחושות הרומנטיות שהוא השרה: חפיסת סוכריות למזל, קופסה בצורת לב, תיק מדליק של חתן וכלה, כרית עם עיטור של פפיון, בקבוק זכוכית עם שוקולדים בתוכו - והרשימה, למרבה השמחה, עוד ארוכה ומתוקה.

 

ממש אין צורך לרוקן את הכיס


ארגון חתונה מצריך הוצאות בסדר גודל עצום, שמתקרבות לרוב לרף מאה אלף השקלים או אפילו עוברות אותו. לכן, ניכר שכל משתנה שחושבים להוסיף למשוואת הוצאות החתונה צריך להישקל בכובד ראש, תוך בחינת העלות הכללית. אין זה סוד שגם מתנות ממותגות לאורחים מצריכות תשלום, בעיקר על רקע העובדה שמעניקים אותן לכל אורח או קבוצת אורחים (לפעמים מחליטים, למשל, שכל משפחה תקבל מתנה כמקשה אחרת, מסיבות ברורות של חיסכון כספי).


החדשות הטובות הן שהעלות של המתנות הממותגות ממש איננה בשמיים. ברוב המקרים יחידה אחת של המתנה תעלה שקלים בודדים בלבד, כאשר על רכישת מתנות בכמויות גדולות עשויים לקבל הנחה. במילים אחרות: אמנם מדובר כאן בהוצאה שעשויה להגיע לכמה אלפי שקלים, אבל במידה רבה מדובר ב"כסף קטן" מול ההוצאות האחרות שמאפיינות כיום חתונה בישראל. בהתחשב בתמורות המגוונות של מתנות ממותגות לחתונה והסיוע שלהן לתחושה החיובית של האורחים, יש שיטענו שההוצאה עבור הרכישה שלהן בטלה בשישים.

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור