צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  שף פרטי לאירועי בוטיק
אהבתם?
שתפו!

שף פרטי לאירועי בוטיק

שף פרטי ישדרג כל אירוע ויהפוך אותו לבלתי נשכח עבור כולם

29/05/2017

המונח "בוטיק" מעלה אצלנו באופן כמעט אוטומטי קונוטציות חיוביות של משהו חדש, מקורי ומעניין. גם בגזרת האירועים אנחנו רואים שהמונח חוזר פעמים רבות. לפעמים מדובר במיתוג ותו לא, ולפעמים בהרגשה אמיתית שמקבלים האורחים שלוקחים חלק באירוע. המפתח לעריכת אירוע בוטיק שיהיה מוצלח באמת הוא בחירה נכונה של אטרקציות מקוריות ומהנות, שצריכות לתרום יחדיו להרגשה הכללית של האורחים. שף פרטי לאירועים הוא אחת הבחירות הנכונות ביותר שאפשר לבצע בהקשר הזה.

 

קווים לדמותו של השף הפרטי

 

שף פרטי לאירועי בוטיק, כפי שניתן להסיק משמו, הוא שף שמגיע באופן מיוחד לאירוע במטרה לקחת לידיים המיומנות שלו את ההיבט הקולינרי של האירוע. זה יכול להיות שף שמזמינים לאירוע הנערך במקום "נייטרלי", דוגמת אולם או גן אירועים, אבל גם שף שמזמינים למטבח הביתי שלנו. התוצאה במקרה הזה תהיה מיוחדת הרבה יותר, מכיוון שהמשתתפים באירוע ירגישו כאילו הבית שהם מגיעים אליו הופך בן רגע למסעדת שף מהשורה הראשונה בעולם.

שף פרטי יכול להתאים לסוגים שונים של אירועים, כשמכנה משותף לכל אחד מהם הוא אינטימיות. באירועים רבים בעלי אופי אינטימי, דוגמת יום הולדת, יום נישואין או אפילו הצעת נישואין, שף פרטי יהיה רעיון מצוין. אי אפשר לצפות משף פרטי לחלוש לבד על אירוע ובו מאות רבות של מוזמנים, אבל יש שפים שמגיעים עם הצוות שלהם - מה שכן יספק מענה לאירועים גדולים יחסית.


עוד סוג של אירועים שבהם ניתן לחשוב בחיוב על הזמנת שף פרטי הוא האירועים העסקיים למיניהם, כאשר במקרה הזה השף יתרום להרגשת היוקרה הנדרשת בלא מעט אירועים. הרגשה זו עשויה ליצור תחושות חיוביות כלפי החברה שארגנה את האירוע בקרב אוכלוסיות דוגמת הלקוחות שלה, משקיעים פוטנציאליים, ספקים וכן הלאה.


חשיבותו של תפריט מותאם אישית

 

אחד היתרונות המרכזיים של הזמנת שפים פרטיים לאירועי בוטיק היא אפשרות ההתאמה של התפריט שהוא מכין לרצונות המארגנים. להבדיל מחברות קייטרינג וממסעדות שבהן התפריט קבוע יחסית, שף פרטי יציע בדרך כלל מגוון עצום של אפשרויות. בהרבה מקרים כל האופציות יהיו פתוחות עבור הסועדים, פונקציה של חומרי הגלם שהם מעוניינים להשתמש בהם, התשתיות הקיימות במטבח (השף יגיע לרוב עם כלי בישול משלו) וכיוצא בזה.
באמצעות השף הפרטי ניתן ליצור תפריט ייחודי ומותאם אישית, ששונה מכל מה שלמדנו להכיר. אין הרבה הגדרות מדויקות מכך של אירועי בוטיק.

 

כמה זה עולה?

 

אי אפשר לספק לשאלה הזו תשובה חד משמעית, מכיוון שמשתנים שונים עשויים להשפיע על מחיר השירות שמספק השף: הניסיון, המוניטין והרזומה שלו (שף בעל שם בינלאומי יגבה בדרך כלל סכומים גבוהים יותר, מן הסתם), מספר המנות שיש להכין, סוג המנות, חומרי הגלם הדרושים, משך האירוע וכן הלאה. לכל אירוע יש חוקים משלו מהבחינה הזו, ולכן טווח המחירים בשדה המשחק הזה יכול בהחלט להיות רחב.
החדשות הטובות הן שברמה הכללית ממש אין המדובר כאן בסכומים גבוהים יותר מדי. שף מצוין יוכל להציע את השירות שלו במחיר סביר בכל קנה מידה, שאינו שונה בהרבה מאשר אופציות קולינריות אחרות לאירוע. התוצאה היא אוכל איכותי ולעיתים גם חד פעמי, בעלות כלכלית שניתן לעמוד בה.

 

 

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור