צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  ריהוט גן לגני אירועים
אהבתם?
שתפו!

ריהוט גן לגני אירועים

גני האירועים שמארגנים את האירוע צריכים לעשות שימוש בריהוט גן מתאים. ריהוט כזה יכול להיות פשוט יחסית, אך יש כמובן גם פריטים יוקרתיים ואקסקלוסיביים

24/02/2016

אירועים רבים מתקיימים כיום לאו דווקא באולמות סגורים, אלא בגני אירועים ומתחמים חיצוניים השייכים אליהם. חתונות, בר מצוות, אירועים המוניים וכנסים - נערכים בין היתר בחופי הים, בחלקות דשא וליד חורשות, בתוך אוהלים לאירועים ואף תחת כיפת השמיים.

 

גם עמיד וגם יפה


לפני שנדבר על סוגים שונים של רהיטי גן המתאימים לגני אירועים וכן היכן קונים אותם, ראוי לומר שיש שני מאפיינים עיקריים לרהיטים אלה. הרהיטים הללו חייבים להיות מסוג שהוא גם עמיד מאוד, אך עם זאת - גם יפה ואסתטי.
ריהוט גן לגני אירועים נהוג לרכוש מספקים מתמחים, שמשווקים ולעתים גם מייצרים ריהוט איכותי ולפי הזמנה. יש ספקים שלצד הפריטים השונים שהם מעמידים למכירה מאפשרים גם השכרה או החכרה של ריהוט גן ופריטים נלווים שונים. ספקים רציניים יכולים לספק גם כמויות גדולות. התמחות בריהוט יוקרתי נדרשת כאשר מדובר בגן אירועים מכובד וכזה שרוצה לשרת נאמנה את לקוחותיו הנבחרים.


פתרונות ריהוט מגוונים


די ברור ומובן שריהוט שיתאים לגני אירועים יכלול סוגים שונים של שולחנות וכסאות. עם זאת, ריהוט גן איכותי שנועד לאירועים, כולל הרבה מעבר לכך. בין פתרונות הריהוט המקובלים נמצאים:

• שולחנות בגדלים שונים - ניתן למצוא שולחנות מרהיבים שנועדו לחמישה, שישה, שמונה או עשרה סועדים. יש שולחנות עגולים, רבועים וכן ישנם עמדות להגשת מנות ודוכנים שונים.

• כסאות ניתן למצוא גם בסגנון של כסאות בר, כורסאות הסבה, שרפרפים לפינות זולה. יש גם מושבי נדנדות שעליהם ניתן להתרווח בזמן קבלת הפנים או לאחר מכן. אביזרים נלווים יכולים להיות כמובן גם מפות, כריות, שטיחים ועוד.

• פתרונות ריהוט נוספים לגני אירועים יכולים לכלול גם גופי תאורה מיוחדים, מיטות שיזוף, שמשיות וגזיבו. גם גדרות תיחום יכולים להיות נדרשים וכן גם פרגולות, פטריות חימום ומתקני קירור ניידים ורבי עוצמה. לכל אלה ניתן להוסיף גם קישוטים דקורטיביים שונים.

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור