צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  מגנטים לאירועים; מזכרת מהאירוע שלכם
אהבתם?
שתפו!

מגנטים לאירועים; מזכרת מהאירוע שלכם

מאוד נפוץ ומקובל לתת לאורחים מתנות במהלך האירוע. המטרה היא לבחור מתנה ייחודית שתתאים לאופי האירוע, שיהיה לה קשר לאורחים או למארגנים ותהיה עם אמרה שהיא. מהם היתרונות במגנטים לאירועים כמתנה הניתנת לאורחים באירועים?

21/02/2016

דרך להגיד תודה


אורחים המוזמנים לאירוע משקיעים מזמנם ומכספם לטובת השתתפות באירוע ובשמחת המארגנים. הפקקים בדרך שבחלק מהמקרים יכולה להיות ארוכה ומתישה אחרי יום עבודה שאולי גם התקצר לטובת ההגעה בזמן. מתן מגנטים לאירועים לאורחים, מהווה דרך מיוחדת ואישית לומר להם תודה על הטרחה והרצון הטוב.


מזכרת שנשארת


מגנטים לאירועים הם מזכרת מהאירוע של אותם הרגעים המהנים, האוכל הטעים, הפיזוזים על רחבת הריקודים. מבחר המתנות והמזכרות מאירועים כיום מאוד רחב ומגוון וממשיך להתפתח ויחד עם זאת, חלק גדול מהמזכרות הינן מזכרות לזמן מוגבל כמו שוקולדים ממותגים או יתר המזכרות המתוקות המחולקות באירועים. לעומת זאת, המגנטים הינם מזכרת אמיתית שנשארת באופן קבועה בבית האורחים, משרתת את המטרה ומצליחה להזכיר לכל אורח את האירוע ועד כמה נהנה בו.


הפיכת האירוע למושלם


באותה מידע שמארגני אירוע משקיעים בעיצוב המקום באמצעות פריטים נלווים, בתקליטן מקצועי ובתפריט טעים לכל חיך, מגנטים לאירועים הן דרך נוספת להפוך את האירוע לייחודי שלא כמו של כולם ולהשאיר את האורחים עם תמורה נאה - תמונה מעודדת חיוך שלהם בהופעה מוקפדת וחגיגית- מעמד מושלם לצילום שיישאר לאורך זמן.


סגירת הפרטים הקטנים מראש


חשוב שבעת סגירת ההסכם מול החברה של המגנטים יש לסגור את כל הפינות ולהחליט על הפרטים הקטנים והחשובים כמו גודל המגנט, העיצוב והכיתוב בהתאם להעדפות האישיות ולאופי האירוע הצפוי, כזה שיישקף את סגנון המארגנים ויתאים לקהל האורחים. מאחר והאפשרויות מגוונות ובעצם בלתי מוגבלות, חשוב שלא תשאירו למעמד האירוע, בו הסיכויים גדולים שתהיו לחוצים או לא מרוכזים. תיאום ציפיות עם החברה יאפשר לכם ליהנות מהאירוע ללא הפרעות ולסמוך בעיניים עצומות על המתנה שהאורחים מקבלים מכיוון שאתם בחרתם אותה ווידאתם שאכן היא תואמת את ציפיותיכם.


על איכות לא מתפשרים


כבכל שירות או מוצר שמזמינים, חשוב להקפיד על נושא האיכות של המוצר, שכן המטרה היא שהמתנה אכן תהווה מזכרת מהאירוע לאורך זמן ולא תדהה אחרי תקופה קצרה, כך שלא תהיה שמישה יותר. חשוב לוודא מול החברה לגבי איכות המוצרים מהם מפיקים את המגנטים לאירועים ולראות מראש איך נראה מגנט בן שנה כדי לעמוד על טיבו ואיכותו.

 

על טעם ועל ריח לא מתווכחים


כבכל דבר אחר בחתונה, כדאי שגם המגנטים לאירועים שתזמינו ישלימו את הפאזל שהוא האירוע שישי המושלם שמייחד אתכם בהתאם לטעמכם האישי. מומלץ לעבור על מבחר העיצובים כדי לבחור את העיצוב שאתם מתחברים אליו ביותר ושיקלע לטעמכם כך שלא יהיה צבעוני מידי או להיפך, חיוור. גם בהקדשה חשוב להשקיע כי זו בעצם אמירת התודה האמיתית המייחדת אתכם ואת האירוע ותוכלו לבחור בעצמכם האם על המגנטים יהיה כיתוב של שמכם, האם ייכתב "תודה שהגעתם", "מקווים שנהניתם", ציון השמות שלכם, תאריך האירוע וכל פרט אחר שיהפוך את המתנה למושלמת מבחינתכם.


מחפשים מגנטים לאירועים? בקרו באתר מגנטוס

 

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור