צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  האם לבחור טבעת עם יהלום או ללא יהלום
אהבתם?
שתפו!

האם לבחור טבעת עם יהלום או ללא יהלום

הדילמה העיקרית בבחירת טבעת אירוסין היא תמיד תהיה – "לרכוש טבעת עם יהלום או בלי יהלום" ואולי בכלל כדאי אבן חן או כל סוג אבנים אחרות

19/01/2016

ראשית נסביר כי טבעת אירוסין לא חייבת להיות טבעת מרשימה עם יהלום גדול ומנצנץ, שהרי אין שום חובה לרכוש טבעת מסוימת, להבדיל מטבעת נישואין שלגביה ההלכה זאת שמכתיבה לנו לגבי המראה והצורה שלה. אם כך, ניתן לבחור כל טבעת שתרצו, בין אם היא עם יהלום או בלי, כמובן על פי שיקול שלכם והתקציב האישי שלכם לאירוע.


מה האופציות הקיימות כתחליף ליהלום?


אם בחרתם שלא לרכוש טבעת יהלום מיוחדת, דעו כי ישנן אופציות נוספות כמו - רכישת טבעת עם אבן חן, אבן צבעונית, זרקון, אבני סברובסקי, שיבוץ פנינה ועוד. למעשה, תוכלו לבחור כל סוג שיבוץ שתרצו, או בכלל לבחור טבעת מעוצבת בקפידה רק עם זהב. באופציה זאת, תוכלו לשלב גם כמה צבעי זהב יחד ולקבל טבעת מרשימה המעוצבת בקפידה על פי הטרנדים האחרונים.


אם בחרתם לרכוש יהלום, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת


ראשית, ישנם שני סוגי יהלומים, הראשון הוא - יהלום בדירוג ניקיון VS והשני הוא יהלום בדירוג ניקיון SI. ההבדלים בין השניים הם: ההבדל במחיר בין יהלום עם ניקיון VS ליהלום עם ניקיון SI הוא גדול יחסית ויכול להיות פער של אלפי שקלים וזאת בשל איכות היהלום ותכונותיו. הסיבה לפערים במחיר היא כמובן הנדירות והביקוש הגדול של יהלומים בניקיון VS ביחס לאלה בניקיון SI. ביהלומים SI ניתן לראות פגמים בתוכו, אך לא תמיד הם נראים לעין אלה רק על ידי הגדלה, לעומת זאת יהלומים VS הם נקיים יותר ואין בהם פגמים.


כמובן שגם גודל היהלום משחק תפקיד חשוב בכל הקשור למחיר, אך אם הנכם מעוניינים להרשים את בת זוגכם לחתונה בטבעת אירוסין יפיפייה ולא מפריע לכם הפגמים הפנימיים של היהלום, בחרו ביהלום SI ותוכלו לחסוך הרבה כסף. באופן כללי, כמעט שלא רואים את הפגמים כלפי חוץ, והם חסרי חשיבות כך שתוכלו להרשים גם עם יהלומים פחות נקיים.

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור