צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  דברים שעלולים לעכב את לו"ז החתונה או לגרום לתקלות
אהבתם?
שתפו!

דברים שעלולים לעכב את לו"ז החתונה או לגרום לתקלות

הכנו לכם מדריך קצר ובו הסברים לתופעות העלולות ליצור תקלות ועיכובים בלוח הזמנים של האירוע

28/12/2015

תהליך הפקת חתונה נמשך בממוצע כחצי שנה והיום עצמו עובר די מהר. יחד עם זאת, אין זוג שלא חרד לאירוע ומנסה לתכנן אותו כך שלא ייווצרו עיכובים או תקלות חמורות. אבל כאן נמצאת גם הבעיה, לזוג הרי אין ניסיון בארגון חתונות ולכן אין באפשרותו לצפות את הכל.

 

ביטול צילומי חוץ בגלל גשם


אתם בטח אומרים לעצמכם, מה, אנחנו עשויים מסוכר? למה שנוותר על צילומי חוץ בגלל גשם? אז יהיה קצת מעונן, נשתמש במטריות ונחכה שתהיה הפוגה. מה שזוגות רבים לא לוקחים בחשבון הוא שהרבה אולפני צילום או צלמי חתונות לעולם לא יסכימו לצאת לצילומי חוץ ביום גשום. מדוע? הם עובדים עם ציוד יקר שעלול להינזק בגלל הגשם. מה עושים במקום זאת? מגיעים לאולפן הצילום ועושים את כל הצילומים שם. זה פוגם באופן משמעותי בתוצאה. לכן, כאשר אתם בוחרים צלם בחורף, תשאלו אותו מה קורה ביום גשם.


עיכוב בגלל חנות הפרחים


אחד הדברים שלא ניתן להקדימם הוא הזמנת הזר. חייבים לקחת אותו מחנות הפרחים ביום האירוע. אבל בשום פנים ואופן אל תדחו זאת לעל הדרך. כלומר לרגע שבוא החתן יוצא מהבית על מנת לאסוף את הזר בדרך לסלון כלות. לפעמים הפרחים שהוזמנו לטובת הזר מגיעים לחנות באותו היום. השליח עלול להיתקע בפקקים מה שיגרום לעיקוב פעולת הכנת הזר. אז מה עושים? אם קבעתם לאסוף את הכלה לצילומים ב 15:00, תדאגו שאתם מגיעים לקישוט הרכב ואיסוף הזר כמה שעות קודם לכן, כלומר לפחות ב 12:00 או 13:00 לכל המאוחר.


פקקים בדרך לאולם


אם החתונה שלכם נערכת באזור השרון, למשל באזור כפר סבא או נתניה, אתם צריכים לקחת בחשבון שלבאים מאזור ת"א ודרומה תהיה בעיית פקקים כפולה. קודם כל יהיה להם פקק בתוך ת"א ולאחר מכן יהיו להם פקקים באזור כפר סבא. לכן כדאי לומר להם שייקחו זאת בחשבון. יותר חשוב מכך לומר זאת להורים וקרובים המשפחה שעדיף שיגיעו שעה לפני מועד צילום המשפחות מאשר שיאחרו וכך התהליך יתפספס.


עד לחתונה


זוגות רבים שוכחים או פשוט לא מודעים לכך שחייב להיות עד (פרט לרב) במעמד החופה וגם במעמד הכתובה. לכן חשוב לדאוג מבעוד מועד לעד ולקבוע איתו שיגיע בזמן לחתימת הכתובה. במידה ואין לכם עד המתאים לכך, אפשר לבקש מהרב שידאג לכן או לבקש שיסדרו לכם עד מהעולם עצמו. ברוב המקומות משגיח הכשרות של האולם הופך לעד כאשר לזוג אין אחד כזה. לא אחד קורה שמעמד החופה נדחה בגלל שלא מצליחים למצוא את האיש המתאים למשימה. אל תדחו זאת לרגע האחרון.


באדיבות אתר http://engaged.co.il/

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור