צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  השעות הכי טובות לערוך צילומים לחתונה
אהבתם?
שתפו!

השעות הכי טובות לערוך צילומים לחתונה

בשביל שהצילומים יצאו כמו שצריך רצוי לתכנן מבעוד מועד מתי לבצע את הצילומים ולנסות לעמוד בזמנים שנקבעו

03/12/2015

כל זוג רוצה להיראות טוב באלבומי החתונה שלו, האלבומים אשר יועברו מיד ליד במשפחה ובין החברים בשביל להראות את התמונות מיום החתונה. כל זוג מקפיד לבחור את הצלם הטוב ביותר שהם יכולים, לבחור לוקיישן מתאים לצילומים של לפני החתונה, הם לא שוכחים כמובן גם להתלבש יפה ולהתאפר. הם מנסים להגיע לצילומים כמה שפחותים לחוצים, עד כמה שניתן כמובן.


אך יש דבר אחד שיכול להשפיע על הצילומים ועל זה חייבים לשים דגש, שעת הצילומים. הרבה פעמים בחירת שעת הצילומים היא בחירה מקרית או כזו שתלויה באינספור דברים אחרים שמתרחשים סביב. מאחר וצילומי חתונה נערכים לעיתים ביום החתונה, לפני או אחרי שהולכים למאפרת ולספר, לפני שמתארגנים ליציאה לאולם ולעיתים בלחץ של זמן אפילו אחרי.

 

האירוע אחר הצהריים, מתי הכי טוב לבצע את הצילומים


כאן יש שתי אפשרויות. האפשרות הראשונה היא לעשות אותם יום קודם בלי לחץ. אז אפשר לבחור לוקיישן מרחוק גם, לא חייבים לעשות את הצילומים קרוב לאולם, לא חייבים לעשות את זה בהגבלת זמן (כמובן שזה תלוי גם בצלם), אפשר לעשות מגוון צילומים בלי חשש.


בהנחה ולא רוצים להיפגש יום לפני החתונה בגלל אמונות טפלות, אז אפשר לקבוע שעתיים לפני האירוע, להגיע ללוקיישן שהוא קרוב לאולם ולערוך שם את הצילומים. באתר של ספייסי צלמים ניתן לקבל עוד המון טיפים מקצועיים בנוגע לצילום חתונות והתנהלות מול צלמים. מן הסתם זה אומר שעד אז צריך להספיק לעשות הכל. איפור, תספורת, שמלה, וכל השאר הדברים. זה לא פשוט אבל אפשרי. בשביל להקל, במידה ועורכים את האירוע בגן אירועים יפה, ניתן לעשות את הצילומים בחלקים שונים שלו הרחק מקהל האורחים.


האירוע בערב, אז מתי הכי טוב לעשות את הצילומים


במקרה שהאירוע בערב, יש יותר זמן לעשות את הצילומים. ההמלצה היא לעשות את הצילומים בשעות לא חמות מצד אחד ומצד שני בשעות שיש אור. כלומר בשעות 16:-17, אז השמש עדיין לא שקעה, יש מספיק אור ולא חכם. אם אתם מצליחים לקלוט את השקיעה אז בכלל טוב.


אפשר כמובן גם להקדים את הצילומים ולעשות אותם בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות חמות (בהנחה ולא מדובר בימים חורפיים מדי). אז גם הצילומים יכולים להיות באווירה קלילה ונעימה, אתם זה יכול להרגיע אתכם לפני האירוע הגדול שצפוי בערב. את התוצאות של התמונות תוכלו לראות בזמן אמת ולאחר מכן באלבום החתונה.

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור