צרו קשר, להזמנת אירוע, מלאו טופס זה  ונחזור אליכם בהקדם
דף הבית  >  חגיגות, אירועים וצילום מגנטים
אהבתם?
שתפו!

חגיגות, אירועים וצילום מגנטים

צילום מגנטים אינו עוד סוג של תמונה אלה דרך ליצירת זיכרונות ספונטניים רגעיים שצלם רגיל לא בטוח יודע או יכול לעשות זאת

16/09/2015

חיינו מלאים באירועים משמחים, את האירועים השמחים אנחנו מאוד אוהבים לזכור ולהנציח. ולכן בכל אירוע אנו שוכרים צלם, אם בעבר הלא רחוק הצלם היה צלם סטילס, הרי שוידאו הפך להיות חלק בלתי נפרד, אולם הטרנד של צילום מגנטים שעד לפני שנים מספר היה בגדר "טרנד" הרי שכיום אין אירוע או שמחה ללא צילום מגנטים, במיוחד בחתונות, בר מצווה ועוד. אומנות צילום מגנטים הפכה לאומנות בחסד ולא בזכות מכיוון שהמגנטים מאפשרים לנו לראות בזמן אמת מה בדיוק קורה, מה הרגישו ואיך הרגישו.

 

למה צילום מגנטים חשוב כל כך

תארו לכם חתונה, בחתונה יש ממוצע של 250 - 300 מוזמנים ולא פעם יתור מכך, צלם החתונה מצלם סטילס והשותף שלו מצלם וידאו. ברגע נתון אחד ניתן להנציח 2 מהלכים, אחד את צילום הכלה ביום חגה ואת הקהל שרוקד לצורך העניין. אולם רק צילום מגנטים מאפשר "תפיסה" של רגעים ספונטניים שאף אחד לא מוכן להם ויש לכך סיבה שמסבירה למה צילום מגנטים שונה ומאפשר יותר רגעים מצלם רגיל. ההסבר הוא פשוט למדי, צלם אירועים מחויב לתמונות איכות שלוקחות בחשבון את התאורה, המיקום והצבעים של הבגד לעומת זאת צלם מגנטים שברוב המקרים הוא צלם איכותי לא פחות אך כאשר הוא מצלם הוא דווקא מחפש את התמונות הפחות מוצלחות של האורחים, הוא אינו מצלם את הזוג מחבק ומשלב ידיים אלא הוא מעדיף לצלם את החתן קופץ מהכיסא בפוזה ייחודית. על כן צילום מגנטים בא ליצור רגעים מהקהל ולא חייב להתחשב באיכות של התאורה וכדומה.

 

ככה תבחרו צילום מגנטים

צילום מגנטים הינו בעצם שילוב של כמה פעולות, הראשונה היא הצילום עצמו, השנייה היא פיתוח התמונה והאחרון יצירת המגנט. כל אלו חייבים להתבצע כמעט בזמן אפס כלומר באופן מיידי. על מנת שהדבר יקרה יש צורך ביותר מאדם אחד לצורך העניין, אחד מצלם והשני מכין את המגנטים, רק בדרך זו ניתן לעמוד בקצב התמונות. אחרת מה שיקרה בפועל הוא שהצלם מצלם את התמונות, ניגש להדפיס את התמונות במדפסת ולאחר הוא צריך להדביק אותם על המגנטים שהם לוחות מגנט גמיש עם צד אחד דביק ואז לחתוך אותם בגיליוטינה. הפעולה הזו לוקחת זמן ואם הצלם עובד לבד סביר להניח כי לא מעט תמונות לא יצולמו. צילום מגנטים כאמור הינו לכידת רגעים שמציגים את האורחים בתמונה הכי לא מוכנים, הכי פרועים ומיוחדים. עמדת האיסוף למגנטים מוכנים עומדת במקום מרכזי ואין אחד שלא רוצה את התמונה שלו מתנוססת על המקרר בבית ולהיזכר באירוע שהיה בו ולחייך.

אולי יעניין אותך גם:
פתח סגור